60 m M
1.
6.90
2 e2
OLSZOWY Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1993
Sen
PK
Toruń (M)
2017-02-18
2.
6.91
8
OLSZOWY Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1993
Sen
PK
Toruń (M)
2017-02-18
3.
6.95
1 e3
OLSZOWY Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1993
Sen
PK
Spała (M)
2017-01-28
4.
6.95
3 f3
OLSZOWY Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1993
Sen
PK
Spała (M)
2017-01-28
5.
6.95
2
OLSZOWY Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1993
Sen
PK
Spała (M)
2017-02-11
6.
7.01
1 e2
OLSZOWY Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1993
Sen
PK
Spała (M)
2017-02-11
7.
7.10
3 f3
KOMAŃSKI Albert
CWKS Resovia Rzeszów
(KS Komunalni Sanok)
2000
Z/5152/15
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-11
ZKN
8.
7.12
1 e5
KOMAŃSKI Albert
CWKS Resovia Rzeszów
(KS Komunalni Sanok)
2000
Z/5152/15
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-11
ZKN
9.
7.14
1
KOMAŃSKI Albert
CWKS Resovia Rzeszów
(KS Komunalni Sanok)
2000
Z/5152/15
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
ZKN
10.
7.15
1 e5
KOMAŃSKI Albert
CWKS Resovia Rzeszów
(KS Komunalni Sanok)
2000
Z/5152/15
U18
PK
Spała (M)
2017-02-04
ZKN
200 m M
1.
22.09
1 e3
OLSZOWY Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1993
Sen
PK
Toruń (M)
2017-02-19
2.
22.64
3 s1
OLSZOWY Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1993
Sen
PK
Spała (M)
2017-01-28
3.
22.96
1 s19
KOMAŃSKI Albert
CWKS Resovia Rzeszów
(KS Komunalni Sanok)
2000
Z/5152/15
U18
PK
Spała (M)
2017-02-04
ZKN
4.
23.70
3 s15
GRACA Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1999
U20
PK
Spała (M)
2017-02-04
5.
23.94
4 s2
GRACA Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1999
U20
PK
Spała (M)
2017-01-28
6.
24.06
3 s13
KULIGA Marcin
KKB MOSiR Krosno
1997
Z/0509/13
U23
PK
Spała (M)
2017-02-04
7.
24.17
3 s3
KULIGA Marcin
KKB MOSiR Krosno
1997
Z/0509/13
U23
PK
Spała (M)
2017-02-11
8.
24.18
2 s7
JACHYRA Dawid
MKS Stal Nowa Dęba
1999
Z/0194/15
U20
PK
Spała (M)
2017-01-28
9.
24.37
2 s5
PROKOPIUK Marcel
MKS Stal Nowa Dęba
1999
Z/0195/15
U20
PK
Spała (M)
2017-01-28
10.
25.11
4 s8
CZACHOR Rafał
MKS Stal Nowa Dęba
1999
U20
PK
Spała (M)
2017-01-28
300 m M
1.
37.94
2 s8
GALICIA PEREZ Daniel
KKS Victoria Stalowa Wola
2000
U18
PK
Spała (M)
2017-02-04
ZKN
2.
38.52
1 s10
DZIMIRA Marcin
CWKS Resovia Rzeszów
2000
U18
PK
Spała (M)
2017-01-28
ZKN
3.
44.04
1 s3
WDOWIK Oliwer
CWKS Resovia Rzeszów
2002
Z/2338/16
U16
PK
Mielec (2)
2017-02-04
LDK!
KN
GIM
4.
44.06
1 s1
DZIMIRA Marcin
CWKS Resovia Rzeszów
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
ZKN
5.
44.10
1 s1
GALICIA PEREZ Daniel
KKS Victoria Stalowa Wola
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-29
ZKN
6.
44.24
2 s1
POPIELARZ Rafał
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
1999
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-29
7.
44.33
2 s3
DZIMIRA Marcin
CWKS Resovia Rzeszów
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-02-04
ZKN
8.
44.36
1 s3
WDOWIK Oliwer
CWKS Resovia Rzeszów
2002
Z/2338/16
U16
PK
Mielec (2)
2017-01-14
LDK!
KN
GIM
9.
44.49
2 s5
GRACA Dawid
CWKS Resovia Rzeszów
1999
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-14
10.
44.74
2 s1
GUL Adrian
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
2001
U18
PK
Mielec (2)
2017-02-04
LDK!
400 m M
1.
50.95
2 s4
KULIGA Marcin
KKB MOSiR Krosno
1997
Z/0509/13
U23
PK
Spała (M)
2017-02-11
2.
51.67
3 e3
JACHYRA Dawid
MKS Stal Nowa Dęba
1999
Z/0194/15
U20
PK
Toruń (M)
2017-02-11
3.
51.89
4 s3
JACHYRA Dawid
MKS Stal Nowa Dęba
1999
Z/0194/15
U20
PK
Spała (M)
2017-01-28
4.
52.77
3 s2
PYTLAK Konrad
CWKS Resovia Rzeszów
1998
U20
PK
Spała (M)
2017-01-28
600 m M
1.
1:20.62
5 s1
KULIGA Marcin
KKB MOSiR Krosno
1997
Z/0509/13
U23
PK
Spała (M)
2017-02-04
2.
1:24.87
1 s3
PRZYDZIAŁ Jakub
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
(CWKS Resovia Rzeszów)
2000
Z/2667/15
U18
PK
Spała (M)
2017-02-04
ZKN
3.
1:25.94
3 e5
GĘSIAK Kacper
KKB MOSiR Krosno
2000
Z/6400/15
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-11
ZKN
4.
1:26.19
2 f2
GĘSIAK Kacper
KKB MOSiR Krosno
2000
Z/6400/15
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-12
ZKN
5.
1:26.37
3 e2
SOKÓŁ Karol
CWKS Resovia Rzeszów
2000
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-11
ZKN
6.
1:26.77
6 f2
SOKÓŁ Karol
CWKS Resovia Rzeszów
2000
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-12
ZKN
7.
1:30.23
7 s2
GUL Adrian
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
2001
U18
PK
Spała (M)
2017-01-28
LDK!
8.
1:32.08
6 e5
GUL Adrian
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
2001
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-11
LDK!
9.
1:34.29
1 s1
PRZYDZIAŁ Jakub
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
(CWKS Resovia Rzeszów)
2000
Z/2667/15
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
ZKN
10.
1:34.97
2 s1
SOKÓŁ Konrad
CWKS Resovia Rzeszów
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
800 m M
1.
1:53.77
4 e2
KULIGA Marcin
KKB MOSiR Krosno
1997
Z/0509/13
U23
PK
Toruń (M)
2017-02-18
2.
1:59.81
4 s2
WOJCIECHOWSKI Michał
KB Witar Tarnobrzeg
1988
Z/3618/15
Sen
PK
Spała (M)
2017-02-04
LDK!
3.
2:18.24
1 k5
DRYPS Ryszard
KKS Victoria Stalowa Wola
1957
Z/0288/19
Masters
PK
Toruń (1)
2017-02-25
1000 m M
1.
2:33.13
4 s2
PRZYDZIAŁ Jakub
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
(CWKS Resovia Rzeszów)
2000
Z/2667/15
U18
PK
Spała (M)
2017-01-28
ZKN
2.
2:33.79
6 s2
WOJCIECHOWSKI Michał
KB Witar Tarnobrzeg
1988
Z/3618/15
Sen
PK
Spała (M)
2017-01-28
LDK!
3.
2:34.85
3 s1
PRZYDZIAŁ Jakub
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
(CWKS Resovia Rzeszów)
2000
Z/2667/15
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-12
ZKN
4.
2:36.59
4 e2
MOSKAL Radosław
KKS Victoria Stalowa Wola
2001
U18
PK
Lviv (UKR) (1)
2016-12-22
5.
2:40.32
2 s2
DULIK Paweł
LKS Stal Mielec
2000
U18
PK
Spała (M)
2017-02-04
ZKN
6.
2:45.54
4 s4
TERESZKIEWICZ Damian
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
(CWKS Resovia Rzeszów)
2000
Z/2668/15
U18
PK
Spała (M)
2017-01-28
LDK!
ZKN
7.
2:58.59
3 s1
DULIK Paweł
LKS Stal Mielec
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-29
ZKN
8.
2:58.71
2 s2
DULIK Paweł
LKS Stal Mielec
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
ZKN
9.
3:00.01
3 s2
TERESZKIEWICZ Damian
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
(CWKS Resovia Rzeszów)
2000
Z/2668/15
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
LDK!
ZKN
10.
3:01.49
1 s2
TERESZKIEWICZ Damian
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
(CWKS Resovia Rzeszów)
2000
Z/2668/15
U18
PK
Mielec (2)
2017-02-04
LDK!
ZKN
1500 m M
1.
3:57.55
4 s1
WOJCIECHOWSKI Michał
KB Witar Tarnobrzeg
1988
Z/3618/15
Sen
PK
Spała (M)
2017-02-11
LDK!
2.
4:43.73
2 f60
DRYPS Ryszard
KKS Victoria Stalowa Wola
1957
Z/0288/19
Masters
PK
Daegu (KOR) (M)
2017-03-18
2000 m M
1.
5:51.60
1 s3
TERESZKIEWICZ Damian
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl
(CWKS Resovia Rzeszów)
2000
Z/2668/15
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-11
LDK!
ZKN
2.
5:55.33
8 s1
DULIK Paweł
LKS Stal Mielec
2000
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-11
ZKN
3.
5:56.39
9 s2
DULIK Paweł
LKS Stal Mielec
2000
U18
PK
Spała (M)
2017-01-28
ZKN
4.
6:01.68
6 s2
GUŻKOWSKI Szymon
KKB MOSiR Krosno
2001
Z/2971/15
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-11
ZKN
3000 m M
1.
8:48.03
16 s1
WOJCIECHOWSKI Michał
KB Witar Tarnobrzeg
1988
Z/3618/15
Sen
PK
Toruń (M)
2017-02-19
LDK!
2.
9:03.75
1 k2
DZIUBA Bogdan
SKB Stalowa Wola
1974
Masters
PK
Toruń (1)
2017-02-25
3.
10:04.78
1 k5
DRYPS Ryszard
KKS Victoria Stalowa Wola
1957
Z/0288/19
Masters
PK
Toruń (1)
2017-02-25
60 m pł M Mł M
1.
9.55
1 s1
¦WIDER Jan
CWKS Resovia Rzeszów
2002
U16
PK
Mielec (2)
2017-02-04
LDK!
DNF
MISZKURKA Nikodem
CWKS Resovia Rzeszów
2002
U16
PK
Mielec (2)
2017-02-04
60 m pł M J Mł M
1.
10.20
2 s1
KURDYŁA Dawid
KS Komunalni Sanok
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-29
2.
22.40
3 s1
KURDYŁA Dawid
KS Komunalni Sanok
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
60 m pł M (99.1) M
1.
8.51
1 s1
FUDALI Paweł
CWKS Resovia Rzeszów
1999
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-14
2.
9.43
2 s1
CZACHOR Rafał
MKS Stal Nowa Dęba
1999
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-29
Wzwyż M
1.
2.20
1
KOPALA Igor
CWKS Resovia Rzeszów
1997
U23
PK
Spała (M)
2017-01-28
ZKN
2.
2.17
2 f2
KOPALA Igor
CWKS Resovia Rzeszów
1997
U23
PK
Spała (M)
2017-02-04
ZKN
3.
2.16
3
KOPALA Igor
CWKS Resovia Rzeszów
1997
U23
PK
Toruń (M)
2017-02-18
ZKN
4.
2.15
5
KOPALA Igor
CWKS Resovia Rzeszów
1997
U23
PK
Toruń (M)
2017-02-10
ZKN
5.
2.11
1
KOPALA Igor
CWKS Resovia Rzeszów
1997
U23
PK
Toruń (1)
2017-01-22
ZKN
6.
2.10
9
KOPALA Igor
CWKS Resovia Rzeszów
1997
U23
PK
Brno (CZE) (M)
2017-02-08
ZKN
7.
1.80
2
JACHYM Marcin
CWKS Resovia Rzeszów
2001
Z/6349/15
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
ZKN
8.
1.80
2
KOCZERA Jakub
KS Komunalni Sanok
2001
Z/3571/16
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-29
9.
1.80
8
JACHYM Marcin
CWKS Resovia Rzeszów
2001
Z/6349/15
U18
PK
Spała (M)
2017-02-04
ZKN
10.
1.50
3
OSAK Norbert
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
2002
U16
PK
Mielec (2)
2017-01-29
W dal M
1.
6.84
7
GUMIELA Jakub
CWKS Resovia Rzeszów
(KKS Victoria Stalowa Wola)
1998
U20
PK
Toruń (M)
2017-02-11
2.
6.70
1 2
GUMIELA Jakub
CWKS Resovia Rzeszów
(KKS Victoria Stalowa Wola)
1998
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-14
3.
6.66
1 2
GUMIELA Jakub
CWKS Resovia Rzeszów
(KKS Victoria Stalowa Wola)
1998
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-29
4.
6.44
2 f2
GUMIELA Jakub
CWKS Resovia Rzeszów
(KKS Victoria Stalowa Wola)
1998
U20
PK
Spała (M)
2017-02-04
5.
6.24
2 2
URBANEK Arkadiusz
ULKS Technik Trzcinica
1999
Z/1694/16
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-14
6.
6.02
3 2
URBANEK Arkadiusz
ULKS Technik Trzcinica
1999
Z/1694/16
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-29
7.
6.00
3 2
STAFIEJ Piotr
LKS Stal Mielec
1999
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-14
ZKN
8.
5.97
4 2
PORCJA Jakub
MKL Sparta Stalowa Wola
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
9.
5.94
5 2
SCHMIDT Michał
KS Komunalni Sanok
2001
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
10.
5.92
3
JACHYM Jakub
LKS Stal Mielec
2001
U18
PK
Spała (M)
2017-02-04
ZKN
Trójskok M
1.
13.33
5
STAFIEJ Piotr
LKS Stal Mielec
1999
U20
PK
Spała (M)
2017-02-04
ZKN
2.
13.24
9
STAFIEJ Piotr
LKS Stal Mielec
1999
U20
PK
Toruń (M)
2017-02-12
ZKN
3.
13.04
2
STAFIEJ Piotr
LKS Stal Mielec
1999
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-29
ZKN
4.
12.75
1
STAFIEJ Piotr
LKS Stal Mielec
1999
U20
PK
Mielec (2)
2017-01-14
ZKN
5.
12.46
8
KURDYŁA Dawid
KS Komunalni Sanok
2000
U18
PK
Spała (M)
2017-02-04
6.
12.24
11 f2
KURDYŁA Dawid
KS Komunalni Sanok
2000
U18
PK
Toruń (M)
2017-02-12
7.
11.95
3
KURDYŁA Dawid
KS Komunalni Sanok
2000
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-29
8.
10.06
2 k4
ZAJCHOWSKI Marek
ULKS Technik Trzcinica
1963
Z/12512/21
Masters
PK
Toruń (1)
2017-02-25
NM
JACHYM Jakub
LKS Stal Mielec
2001
U18
PK
Mielec (2)
2017-01-14
ZKN
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaĽnikiem na ikonę
pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie
przej¶cie do
HEAD2HEAD
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 5.5002460479736 sekund